ECS-240-18-23A-EN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC1669TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1669CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1669DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-240-18-23A-EN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 30 Ohms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-240-18-23A-EN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (6x3,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,138" lev. (6,00mm x 3,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)