ECS-240-12-36Q-CWY-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2468TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2468CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2468DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-240-12-36Q-CWY-TR
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-240-12-36Q-CWY-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
12pF