ECS-240-10-33B-CKY-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2466TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2466CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2466DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-240-10-33B-CKY-TR
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-240-10-33B-CKY-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)