ECS-2100A-018
DigiKeyn tuotenumero
XC231-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2100A-018
Kuvaus
XTAL OSC XO 1.8432MHZ HCMOS TTL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8432 MHz XO (standardi) HCMOS, TTL Oskillaattori 5V 8-DIP, 4 johtoa (puolikoko, metallipurkki)
EDA/CAD-mallit
ECS-2100A-018 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±100ppm
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
25mA
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
8-DIP, 4 johtoa (puolikoko, metallipurkki)
Tyyppi
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,520" lev. (13,20mm x 13,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,213" (5,40mm)