ECS-2033-200-AU
DigiKeyn tuotenumero
XC1859TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1859CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1859DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2033-200-AU
Kuvaus
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
20 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-2033-200-AU -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±100ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7mA
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)