ECS-2016MV-160-BN-TR3
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-2016MV-160-BN-TR3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-2016MV-160-BN-TR3CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-2016MV-160-BN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-2016MV-160-BN-TR3
Kuvaus
OSC XO 16MHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
16 MHz XO (standardi) HCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-2016MV-160-BN-TR3 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)