ECS-200-18-30-JGN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3134TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3134CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3134DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-200-18-30-JGN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
20 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-200-18-30-JGN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
20 MHz
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm