ECS-184-18-5PX-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC1285TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1285CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1285DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-184-18-5PX-TR
Kuvaus
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18.432 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 40 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-184-18-5PX-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
18.432 MHz
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm