ECS-160-9-37B2-CKM-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-160-9-37B2-CKM-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-160-9-37B2-CKM-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-160-9-37B2-CKM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-160-9-37B2-CKM-TR
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±10ppm Kiteet 9pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-160-9-37B2-CKM-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
9pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)