ECS-160-18-30BQ-DS
DigiKeyn tuotenumero
XC1990TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1990CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1990DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-160-18-30BQ-DS
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-160-18-30BQ-DS -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuuden vakaus
±100ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)
Kuormakapasitanssi
18pF