ECS-160-18-20BQ-DS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ECS-160-18-20BQ-DS |
Kuvaus | CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 16 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ECS-160-18-20BQ-DS -mallit |
Kategoria | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 40 Ohms |
Valm. | Käyttötila Fundamentaalinen |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 16 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (7x5) |
Taajuuden vakaus ±100ppm | Koko/mitat 0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm) |
Taajuustoleranssi ±30ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,051" (1,30mm) |
Kuormakapasitanssi 18pF |