ECS-135.6-20-3X-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC1773TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1773CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1773DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-135.6-20-3X-TR
Kuvaus
CRYSTAL 13.5600MHZ 20PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13.56 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 60 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-135.6-20-3X-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
13.56 MHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,161" lev. (7,00mm x 4,10mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,091" (2,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm