ECS-122.8-20-3X-EN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC1788TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1788CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1788DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-122.8-20-3X-EN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.288 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 60 Ohms HC-49/US
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-122.8-20-3X-EN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
12.288 MHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,161" lev. (7,00mm x 4,10mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,091" (2,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm