ECS-122.8-12-33Q-JES-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2176TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2176CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2176DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-122.8-12-33Q-JES-TR
Kuvaus
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.288 MHz ±20ppm Kiteet 12pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-122.8-12-33Q-JES-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
12.288 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
12pF