ECS-120-20-5PXDN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC1298TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1298CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1298DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-120-20-5PXDN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-120-20-5PXDN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
12 MHz
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm)
Taajuuden vakaus
±100ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm