ECS-120-20-4X
DigiKeyn tuotenumero
X1037-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-120-20-4X
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 60 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-120-20-4X -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
12 MHz
Koko/mitat
0,447" pit. x 0,183" lev. (11,35mm x 4,65mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm