ECS-120-18-5PLX-GN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2085TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2085CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2085DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-120-18-5PLX-GN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ECS-120-18-5PLX-GN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
12 MHz
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,189" lev. (11,40mm x 4,80mm)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,126" (3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm