ECS-120-18-33-JGN-TR3
DigiKeyn tuotenumero
50-ECS-120-18-33-JGN-TR3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
50-ECS-120-18-33-JGN-TR3CT-ND - Cut Tape (CT)
50-ECS-120-18-33-JGN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-120-18-33-JGN-TR3
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-120-18-33-JGN-TR3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)