ECS-110.5-18-20BQ-DS
DigiKeyn tuotenumero
XC1981TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1981CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1981DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-110.5-18-20BQ-DS
Kuvaus
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11.0592 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-110.5-18-20BQ-DS -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
11.0592 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (7x5)
Taajuuden vakaus
±100ppm
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)
Kuormakapasitanssi
18pF