ECS-100AX-060
DigiKeyn tuotenumero
X943-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-100AX-060
Kuvaus
XTAL OSC XO 6.0000MHZ TTL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 MHz XO (standardi) TTL Oskillaattori 5V 14-DIP, 4 johtoa (täysikokoinen, metallipurkki)
EDA/CAD-mallit
ECS-100AX-060 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±100ppm
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
14-DIP, 4 johtoa (täysikokoinen, metallipurkki)
Tyyppi
Koko/mitat
0,821" pit. x 0,520" lev. (20,86mm x 13,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)