ECS-100-18-20BQ-DS
DigiKeyn tuotenumero
XC1979TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC1979CT-ND - Cut Tape (CT)
XC1979DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-100-18-20BQ-DS
Kuvaus
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-100-18-20BQ-DS -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
10 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (7x5)
Taajuuden vakaus
±100ppm
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)
Kuormakapasitanssi
18pF