ECS-10-13-1XH
DigiKeyn tuotenumero
X999-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-10-13-1XH
Kuvaus
CRYSTAL 1.0000MHZ 13PF TH
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 MHz ±100ppm Kiteet 13pF 3 kOhms HC-49/U
EDA/CAD-mallit
ECS-10-13-1XH -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
13pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3 kOhms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
1 MHz
Koko/mitat
0,447" pit. x 0,183" lev. (11,35mm x 4,65mm)
Taajuuden vakaus
±100ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,530" (13,46mm)
Taajuustoleranssi
±100ppm