ECS-080-18-23A-JGN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2101TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2101CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2101DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-080-18-23A-JGN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 80 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-080-18-23A-JGN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
8 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (6x3,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,138" lev. (6,00mm x 3,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)