ECOC-7050-10.000-BN-TR
DigiKeyn tuotenumero
50-ECOC-7050-10.000-BN-TR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECOC-7050-10.000-BN-TR
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz OCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 10-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
200mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
10-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
10-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Lähtö
LVCMOS
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)