XB3550-2R5307-R | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 283-4175-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XB3550-2R5307-R |
Kuvaus | CAP 300F 10% 2.5V T/H |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 300 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike 7mOhm 1500 tuntia @ 70°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 1500 tuntia @ 70°C |
Valmistaja Eaton - Electronics Division | Terminointi PC-nastat |
Sarja | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Pakkaustapa Irtotavara | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike |
Osan tila Aktiivinen | Johdinten väli 0,886" (22,50mm) |
Kapasitanssi 300 F | Koko/mitat 1,378" halk. (35,00mm) |
Toleranssi ±10% | Korkeus - asennettuna (maks.) 2,126" (54,00mm) |
Jännite – nimellinen 2.5 V | Toimintalämpötila -25°C – 70°C |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 7mOhm |