UR024-18N-RA
DigiKeyn tuotenumero
TL506-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UR024-18N-RA
Kuvaus
CBL USB2.0 A RCP-A PLUG R/A 1.5'
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
USB 2.0 Kaapeli A naaras – A uros, Suorakulma 1,50' (457,2mm) Suojattu
Kategoria
Spesifikaatiot
USB 2.0
Valm.
Siirtonopeus
480Mbps
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdon paksuus
24 AWG, 28 AWG
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojattu
Konfiguraatio
Väri
Musta
Pituus
1,50' (457,2mm)