B020-U08-19-IP
DigiKeyn tuotenumero
B020-U08-19-IP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B020-U08-19-IP
Kuvaus
CONSOLE IP KVM SWITCH W/ 19" LCD
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Portti Telinekiinnike Verkko-KVM-ohjauspaneeli (sisältää: LCD, Näppäimistö, Kosketuslevy)
Kategoria
Porttien lukumäärä
8
Valmistaja
Eaton Tripp Lite
Oheislaitteet
VGA-monitori, USB- tai PS/2-näppäimistö, USB- tai PS/2-hiiri
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Telinekiinnike
Osan tila
Aktiivinen
Sisältää
KVM-kaapelisarja, Räkkiasennussarja, Virtajohto, Päivityskaapeli, USB- ja PS/2-kaapelisarja
Tyyppi
Verkko-KVM-ohjauspaneeli (sisältää: LCD, Näppäimistö, Kosketuslevy)
Koko
18,90" pit. x 27,00" lev. x 1,73" kork. (480,1mm x 685,8mm x 43,9mm)