XL60-3R0308W-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XL60-3R0308W-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XL60-3R0308W-R
Kuvaus
CAP 3V 3000F WELD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3000 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Aksiaalinen, Purkki 0,23mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
0,23mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Hitsaustappi
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki
Kapasitanssi
3000 F
Koko/mitat
2,390" halk. x 5,433" pit. (60,70mm x 138,00mm)
Toleranssi
0%, +20%
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
Jännite – nimellinen
3 V