XL60-2R7308W-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XL60-2R7308W-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XL60-2R7308W-R
Kuvaus
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MT
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3000 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Aksiaalinen, Purkki 0,23mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
0,23mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Hitsaustappi
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki
Kapasitanssi
3000 F
Koko/mitat
2,390" halk. x 5,433" pit. (60,70mm x 138,00mm)
Toleranssi
0%, +20%
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
Jännite – nimellinen
2.7 V