XB3550-2R5307-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB3550-2R5307-R
Kuvaus
CAP 300F 10% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
300 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike 7mOhm 1500 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Kapasitanssi
300 F
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Toleranssi
±10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,126" (54,00mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
7mOhm