TR/3216FF15-R
DigiKeyn tuotenumero
283-TR/3216FF15-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-TR/3216FF15-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-TR/3216FF15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR/3216FF15-R
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 15A 24VDC 1206
Tarkka kuvaus
15 A AC 24 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
TR/3216FF15-R -mallit
150A
Sulamisen I²t
25.5
Hyväksyjä
cULus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,035" kork. (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0031 Ohms