TR/3216FF10-R
DigiKeyn tuotenumero
283-5280-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-5280-1-ND - Cut Tape (CT)
283-5280-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR/3216FF10-R
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 A AC 24 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TR/3216FF10-R -mallit
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
150A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
2.0
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CSA, cURus, UR
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,035" kork. (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0045 Ohms