TR-1350HV5-R
DigiKeyn tuotenumero
283-TR-1350HV5-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-TR-1350HV5-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-TR-1350HV5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR-1350HV5-R
Kuvaus
FUSE BRD MT 5A 350VAC 500VDC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 A 350 V AC 500 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TR-1350HV5-R -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
100A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
11.5
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,199" lev. x 0,199" kork. (13,20mm x 5,05mm x 5,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.022 Ohms
Jänniteluokitus – AC
350 V