SS-5H-2.5A-APH
DigiKeyn tuotenumero
283-4164-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4164-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SS-5H-2.5A-APH
Kuvaus
FUSE BOARD MNT 2.5A 300VAC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.5 A 300 V AC DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Läpivientiaukko Säteittäinen, Kotelo
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
100A
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Sulamisen I²t
40.3
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,335" pit. x 0,169" lev. x 0,329" kork. (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
23 Ohms
Jänniteluokitus – AC
300 V