SS-5-630MA-AP
DigiKeyn tuotenumero
283-SS-5-630MA-APCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SS-5-630MA-APTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SS-5-630MA-AP
Kuvaus
FUSE BRD MNT 630MA 250VAC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
630 mA 250 V AC DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Läpivientiaukko Säteittäinen, Kotelo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SS-5-630MA-AP -mallit
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Sulamisen I²t
1.51
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,335" pit. x 0,169" lev. x 0,329" kork. (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.14 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V