SMBJ12CAH on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 3 649
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
19,9V Puristusliitin 30,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
High Power TVS Diodes
SMBJ12CAH
DigiKeyn tuotenumero
283-SMBJ12CAHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMBJ12CAHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMBJ12CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ12CAH
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
30,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V