SMBJ11CAH on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
18,2V Puristusliitin 33A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
High Power TVS Diodes
SMBJ11CAH
DigiKeyn tuotenumero
283-SMBJ11CAHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ11CAH
Kuvaus
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
11V
Jännite - läpilyönti (min)
12,2V
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
18,2V