SMAJ40CAH
DigiKeyn tuotenumero
283-SMAJ40CAHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMAJ40CAHCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMAJ40CAHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CAH
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
40V
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V