SMAJ40CA
DigiKeyn tuotenumero
283-SMAJ40CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMAJ40CACT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CA
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Telekommunikaatio
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
40V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V