SMAJ36CA
DigiKeyn tuotenumero
283-SMAJ36CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMAJ36CACT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMAJ36CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ36CA
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 6,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,9A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
36V
Jännite - läpilyönti (min)
40V