SMAJ18CA
DigiKeyn tuotenumero
283-SMAJ18CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SMAJ18CACT-ND - Cut Tape (CT)
283-SMAJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ18CA
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 13,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
13,7A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
18V
Jännite - läpilyönti (min)
20V