SDCL1V4018-2R2M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V4018-2R2M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V4018-2R2M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCL1V4018-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V4018-2R2M-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 2.5A 54 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Induktori 2.5 A 54mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
3A
DC-resistanssi (DCR)
54mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,157" lev. (4,00mm x 4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,073" (1,85mm)