SDCL1V3015-1R0N-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V3015-1R0N-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V3015-1R0N-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCL1V3015-1R0N-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V3015-1R0N-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 2.3A 38 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 2.3 A 38mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,4A
DC-resistanssi (DCR)
38mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)