SDCL1V3015-100M-R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 14 919
Tekniset tiedot
10 µH Suojattu Induktori 700 mA 311mOhm maks. Epästandardi
What are Semi-Shielded Power Inductors?
SDCx Series | Datasheet Preview
SDCL1V3015-100M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V3015-100M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V3015-100M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V3015-100M-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 700MA 311 MOHM
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDCL1V3015-100M-R -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
780mA
DC-resistanssi (DCR)
311mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)