SDCL1V2512-R47N-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SDCL1V2512-R47N-R |
Kuvaus | FIXED IND 470NH 2.9A 36 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 470 nH Suojattu Induktori 2.9 A 36mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 4A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 36mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±30% | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |