SDCL1V2512-2R2M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V2512-2R2M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V2512-2R2M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCL1V2512-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V2512-2R2M-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 1.7A 106 MOHM
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Induktori 1.7 A 106mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,9A
DC-resistanssi (DCR)
106mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)