SDCL1V2512-1R0N-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V2512-1R0N-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V2512-1R0N-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCL1V2512-1R0N-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V2512-1R0N-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 2.4A 55 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 2.4 A 55mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,8A
DC-resistanssi (DCR)
55mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)