SDCL1V2010-1R0N-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V2010-1R0N-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V2010-1R0N-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCL1V2010-1R0N-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V2010-1R0N-R
Kuvaus
FIXED IND 1UH 1.55A 110 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 1.55 A 110mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,8A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
110mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,083" pit. x 0,067" lev. (2,10mm x 1,70mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)