SDCL1V2010-100M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCL1V2010-100M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCL1V2010-100M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCL1V2010-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCL1V2010-100M-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 500MA 810 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Induktori 500 mA 810mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
600mA
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
810mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,083" pit. x 0,067" lev. (2,10mm x 1,70mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)