SDCL1V2010-100M-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SDCL1V2010-100M-R |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 500MA 810 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Induktori 500 mA 810mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 600mA |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 810mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,083" pit. x 0,067" lev. (2,10mm x 1,70mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,041" (1,05mm) |